See blogiteema on mulle alati võõras ja kauge olnud: Eestis küll ja küll neid poppe poisse ja tüdrukuid, kes kirjutavad oma armastatud teemadest nii hästi, et tundub, et tahaks isegi hakata stiilseks ja toituda hästi. Tundub, nagu see oleks coolide inimeste pärusmaa ja mina kui kustnikust introvert jään sellest rongist maha.

Kuni! Tekkis idee seemneke mis kasvas selleks, et istusin sõber Sandriga maha kohvikus, kes tegi mulle puust ja peaaegu punaselt selgeks, kuidas see blogitamine käib, mis on wordpress, mis on märksõnad, kujundus, kood.. appi, seda kõike on lõputult aga kui põnev uus teadmatus! Davai, hüppame sisse, teeme ära. Hakkasin uurima teiste blogitajate kohta ja mida rohkem ma uurisin, seda rohkem ma sain aru, et minust on isegi koha täitjat selles blogimaastikul.

 

Millest ma kirjutama hakkan?

Idee tuli mu enda klientidelt ja ka nendelt kes veel kliendiks jõudnud pole. Point on selles, et väga palju tuleb häid ja “lolle” küsimusi, mis puudutab tätoveerimist ja neid on nii nii palju, et minumeelest tuleks vastuseid kõigiga jagada. Alustades “kuidas valida esimene tatoveering?” kuni “kas tatoveering võib minna mädanema?” või hoopis “kas tatoveerides on võimalik ära minestada?” ja vana hea “kas tatoveerimine on valus??”

Neid küsimusi on palju ja oioi kui häid! Ma loodan, et neid tuleb ka jooksvalt juurde kui ma hakkan seda kirjutama ja ma loodan, et neid ei tule ainult tätoveerimise kohta vaid kunsti kui ka illustreerimise kohta: need on kõik ju omavahel põimitud!

Muidugi tuleb ka teemaks minu eraelu, mu elustiil ja muud hääd kraami mis jääb teiselepoole värvilist nõelumist ja illustreerimist. Olen emotsionaalselt kirev 25. aastane kelles leidub ämbritäis introvertsust, kulbitäis huvi uute kogemuste vastu, kausiga feminismi, teelusikaga tehnikaarmastust ja kausitäis töö narkomaansust. Igaljuhul see jama kõik omavahel põimub, millest tuleb üks toores ja aus supp, mis võiks igaleühele vähe tõde kui ka nalja pakkuda.