Laost otsas

Dreamy Swirl

14.95 

Dreamy Swirl on kahevärviline marjalõhnaline Sorbet slime. Kokkusegades tuleb pastelne lillakas toon. Sissesegamiseks tulevad kollastes ja lillades toonides kuud ja tähekesed. 270ml.

Mis on Sorbet slime?

Sorbet on pehme ja plaksuva tekstuuriga ning poolenisti läbipaistev. Teeb sõrmedega torkides imelisi naksuvaid hääli ning seda saab venitada terve su käteulatuse laiuses. See võib muutuda kleepuvamaks ja vajada lisa-aktivaatorit tihedamini kui teised slaimid. 

 

  • Slaimid ei ole söödavad! Kasutamine alla 4 aastastele mittesoovitatav. Alla 8 aastastel mängimine ainult järelvalve all.
  • Toote peamised koostisosad on laste PVA liim, aktivaator, toiduvärvid, antibakteriaalne käte-seep ning eeterlikud õlid.
  • Pese oma käsi enne ja pärast slaimiga mängimist. Ära mängi pehme mööbli ja tekstiilide läheduses. Kui toode satub tekstiilidele või juustesse, eemalda jäägid koheselt sooja veega.
    Mängimiseks on parim puhas ja kõva pind – näiteks laud. Peale mängimist puhasta pind niiske lapiga.
  • Kõigi tellimustega on kaasas pudel aktivaatorit.
    Slaimile ei meeldi liigne kuumus. Transpordi käigus või aja möödudes võib toode muutuda kleepuvamaks. Kleepuvuse vähendamiseks lisa slaimile paar tilka aktivaatorit ning masseeri see põhjalikult läbi. Ära lisa korraga liiga palju aktivaatorit! See võib toote venivust vähendada.
  • Peale mängimist hoiusta slaimi õhukindlas suletud anumas ning toatemperatuuril. Avatult seisma jättes kuivab toode ära. Liigses soojuses hoiustades muutub toode kleepuvaks.


Toredat slaimiga mängimist! Küsimuste korral võta julgelt ühendust info@addidraws.ee

Laost otsas

Liitu uudiskirjaga

Tahad olla kursis minu uute postitustega esimesena?
Lisa e-mail ja oled nimekirjas!

Tasuta tarne üle 35€ ostuga