Laost otsas

Fruit Punch

15.95 

Fruit Punch on õhuline Butterslime mis on Pina colada lõhnaga. Sissesegamiseks tuleb savist apelisini-viil ja erinevad puuviljalõigud. Kokkusegades tuleb väga pehme ja õhuline slaim mis on mõnus mudimiseks. 270ml.

Mis on Butterslime?

Butter’i tekstuur on kreemine ja siidine. See on super-pehme ja veniv. Teeb ilusaid pehmeid keerde. Mõnus mudimiseks.

 

  • Slaimid ei ole söödavad! Kasutamine alla 4 aastastele mittesoovitatav. Alla 8 aastastel mängimine ainult järelvalve all.
  • Toote peamised koostisosad on laste PVA liim, aktivaator, toiduvärvid, antibakteriaalne käte-seep ning eeterlikud õlid.
  • Pese oma käsi enne ja pärast slaimiga mängimist. Ära mängi pehme mööbli ja tekstiilide läheduses. Kui toode satub tekstiilidele või juustesse, eemalda jäägid koheselt sooja veega.
    Mängimiseks on parim puhas ja kõva pind – näiteks laud. Peale mängimist puhasta pind niiske lapiga.
  • Kõigi tellimustega on kaasas pudel aktivaatorit.
    Slaimile ei meeldi liigne kuumus. Transpordi käigus või aja möödudes võib toode muutuda kleepuvamaks. Kleepuvuse vähendamiseks lisa slaimile paar tilka aktivaatorit ning masseeri see põhjalikult läbi. Ära lisa korraga liiga palju aktivaatorit! See võib toote venivust vähendada.
  • Peale mängimist hoiusta slaimi õhukindlas suletud anumas ning toatemperatuuril. Avatult seisma jättes kuivab toode ära. Liigses soojuses hoiustades muutub toode kleepuvaks.


Toredat slaimiga mängimist! Küsimuste korral võta julgelt ühendust info@addidraws.ee

Laost otsas

Liitu uudiskirjaga

Tahad olla kursis minu uute postitustega esimesena?
Lisa e-mail ja oled nimekirjas!

Tasuta tarne üle 35€ ostuga