Laost otsas

Strawberry Ice-Cream

16.50 

Strawberry Ice-Cream on siiani kõige uhkem slaim! Baas on Ice-cream slaim, millele tulevad kaasa erinevad lisad, et saaksid kokku panna isuäratava jäätise slaimi. Pakis on kaasas savist jäätisepall, Clear slime maasikamoos ja väiksed maasikaviilud. Kokkusegades tuleb heleroosa toon ning kõige pehmem ja õhulisem slaim! Tänu lisadele tuleb palju suurem kogus slaimi.

Mis on Ice-cream?

Ice-cream on pehme ja muditava tekstuuriga. Hoiab hästi oma vormi ja on nagu kõige pehmem stressipall. Teeb õrna särisevat häält. Ideaalne teleka ees mängimiseks. Hästi õhuline slaim – suurepärane nii täiskasvanutele kui lastele. 

 

  • Slaimid ei ole söödavad! Kasutamine alla 4 aastastele mittesoovitatav. Alla 8 aastastel mängimine ainult järelvalve all.
  • Toote peamised koostisosad on laste PVA liim, aktivaator, toiduvärvid, antibakteriaalne käte-seep ning eeterlikud õlid.
  • Pese oma käsi enne ja pärast slaimiga mängimist. Ära mängi pehme mööbli ja tekstiilide läheduses. Kui toode satub tekstiilidele või juustesse, eemalda jäägid koheselt sooja veega.
    Mängimiseks on parim puhas ja kõva pind – näiteks laud. Peale mängimist puhasta pind niiske lapiga.
  • Kõigi tellimustega on kaasas pudel aktivaatorit.
    Slaimile ei meeldi liigne kuumus. Transpordi käigus või aja möödudes võib toode muutuda kleepuvamaks. Kleepuvuse vähendamiseks lisa slaimile paar tilka aktivaatorit ning masseeri see põhjalikult läbi. Ära lisa korraga liiga palju aktivaatorit! See võib toote venivust vähendada.
  • Peale mängimist hoiusta slaimi õhukindlas suletud anumas ning toatemperatuuril. Avatult seisma jättes kuivab toode ära. Liigses soojuses hoiustades muutub toode kleepuvaks.


Toredat slaimiga mängimist! Küsimuste korral võta julgelt ühendust info@addidraws.ee

Laost otsas

Liitu uudiskirjaga

Tahad olla kursis minu uute postitustega esimesena?
Lisa e-mail ja oled nimekirjas!

Tasuta tarne üle 35€ ostuga