-34%

Kevadised ajutised tattood

Original price was: 14.90 €.Current price is: 9.90 €.

  • Kui on vaja ellu lisada mõnusalt värvi, siis AddiDraws ajutised tattood on täpselt see, mida vajad! Ajutised tattood on kiiresti ja lihtsalt pealekantavad ning sobivad hästi igaks ürituseks, peoks ja vahvaks sündmuseks.
  • Ajutised tattood on kauapüsivad, veekindlad ja lihtsasti pealekantavad. Tattood võivad nahal püsida kuni paar nädalat, nii ei pea pidevalt muretsema uute kleepimise peale. Kõik peod ja sündmused saab peetud erksate tattoodega!
  • Tattood sobivad ka hästi inimestele tattoode proovimiseks, kui nad pole veel valmis päris tätoveeringuks. Nii jääb aega ja ruumi katsetada erinevaid disaine kui ka asukohti ilma stressita.
  • Ka lapsed jumaldavad ajutisi tattoosid, sest osad disainid on nii armsad! Lihtne meelelahutus kodusteks päevadeks koos lastega ning vahva viis lisada värvi nende ellu.
  • Tattoode eemaldamine pole ka midagi keerulist: nädalatega hakkavad tattood lõpuks ära kuluma kuid kui see pole piisavalt kiire, siis saab püsimeigi eemaldus-vahendiga ja vatitupsuga pildid eemaldada. Juba selleks, et uued peale panna!

Üks pakk sisaldab ühte A4 mõõdus disainidega lehte.

Ei ole sobilikud alla 3 aastastele lastele!

Kategooria:

Liitu uudiskirjaga

Tahad olla kursis minu uute postitustega esimesena?
Lisa e-mail ja oled nimekirjas!

Tasuta tarne üle 35€ ostuga