SEE IGAV JUTT…

…, mida keegi tavaliselt lugeda ei viitsi, kuid peab, sest seaduse eest ei ole pääsu. Aga et Sa teaksid – mis iganes ka ei juhtuks, meie oleme alati Sinu poolel.


Tingimused ja privaatsus

ÜLDTINGIMUSED

Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad e-poest www.addidraws.ee ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.

LEPINGU SÕLMIMINE

Addidraws OÜ ja kliendi vahel jõustub müügileping alates tellimuse kinnituse järgi tasumisele kuuluva summa laekumisest Addidraws OÜ arvelduskontole. Tooteid enne müügilepingu jõustumist ei broneerita.

MÜÜGITINGIMUSED

Veebipoest saab osta turvaliselt ja mugavalt Eesti piires.

MÜÜJA

Addidrawsi e-poes on müüjaks Addidraws OÜ | Asula 3, Tallinn, 11312| Klienditeenindus: info@addidraws.ee | Tel: +372 56656286

OSTMINE

Kaupade kirjeldused ja hinnad on avaldatud iga vastava kauba juures. Kõik hinnad on toodud eurodes ja tehingud arveldatakse eurodes.

Valige sobivad kaubad välja ja lisage ostukorvi määrates ka toote koguse. Ostukorvi sisust saab igal hetkel ülevaate klikkides ostukorvi ikoonile kodulehekülje päises.

Kui kõik vajalikud tooted on ostukorvis, siis liikuge järgmisele lehele ja valige kauba kättesaamisviis ning täitke täpselt kõik väljad. Tärniga * tähistatud väljade täitmine on tellimiseks kohustuslik.

Kui teil on tellimuse kohta täpsustusi, palun kirjutage need ostukorvi märkuste lahtrisse.

Enne maksma siirdumist veenduge, et valitud tooted, kogused ja hind on õige.

Valige sobiv makseviis ja kinnitage tellimus, seejärel suunatakse Teid edasi valitud maksekeskkonda. Järgige täpselt seal antavaid juhiseid. Enne makseviisi valimist peate nõustuma e-poe müügitingimustega.

NB pangalingiga maksmisel! Pärast makse sooritamist pangalingi kaudu vajutage kindlasti nupule „Tagasi kaupmehe juurde”. Vastasel juhul teie tellimust ei aktiveerita.

Pärast makse kinnitamist saadame sisestatud e-posti aadressile tellimuskinnituse.

KAMPAANIAD

Aegajalt pakume veebipoes soodustusi, mille saamiseks aluseks on sooduskupong. Kui teil on selline kupong, siis sisestage kupongi täpne tekst ostukorvis väljale “KUPONG” ning vajutage „OK“.

KAUBA SAATMINE

Addidraws veebipoest saadetakse kaupa Eesti piires. Välismaale tellimiseks palun kontakteeruge meilitsi info@addidraws.ee

Kauba kättesaamiseks on kaks võimalust:

 • Itella SmartPOST pakiautomaat. Hind 2.99 €. Valides SmartPOSTi, valige rippmenüüst ka pakiautomaat, kuhu pakki soovite saada.
 • Omniva pakiautomaat. Hind 2,99 €.Valides Omniva, valige rippmenüüst ka pakiautomaat, kuhu pakki soovite saada.

KAUBA SAATMISE AEG

Tellimus saadetakse välja harilikult 1-3 tööpäeva jooksul. Kui puuduvad takistused, pannakse kaup teele juba samal või järgmisel tööpäeval. Teatame teile kindlasti, kui tellimust ei ole võimalik 3 tööpäeva jooksul saata.

Pärast kauba üleandmist transpordipakkujale hakkavad kehtima Itella Estonia OÜ poolt kehtestatud tähtajad, mille kohta saab täpsemat infot Itella veebilehelt. Kuigi teeme omalt poolt kõik, et teie tellimus jõuaks kohale võimalikult kiiresti, ei saa me vastutada viivituste eest, mille on põhjustanud transporditeenuse pakkuja.

Kogemuse põhjal saame öelda, et Eestis jõuab kaup tavaliselt tellijani 1-3 tööpäeva jooksul peale tellimuse esitamist.

Kontrollige alati hoolikalt üle, et kõik tellimuse tegemisel sisestatud andmed oleksid õiged. Vigade korral võib tellimus hilineda või üldse kaotsi minna.

TASUMINE

Tellimuse eest on võimalik tasuda:

Maksekeskuse kaudu, mille teenust osutavad:

 • Swedbank AS
 • AS SEB Pank
 • LUMINOR
 • COOP Pank
 • AS LHV Pank

PayPal makselahenduse kaudu.

VISA/MASTERCARD makselahenduse kaudu.

Kui valite ostukorvisüsteemis makseviisiks pangalingi, siis suunatakse teid pärast tellimuse kinnitamist valitud internetipanka, kus saate makse sooritada.

NB! Pärast makse sooritamist vajutage kindlasti nupule „Tagasi kaupmehe juurde”. Vastasel juhul teie tellimust ei aktiveerita.

HIND

Addidraws OÜ-s müüdavate toodete hinnad on märgitud tootelehtedel. Kõikide toodete hinnad on esitatud eurodes. Kampaaniate soodushindade puhul on tootelehel ära toodud nii uus hind kui ka mahakriipsutatult vana hind.

TOODETE SAADAVUS

Addidraws OÜ teeb kõik võimaliku, et e-poes märgitud laoseisud vastaksid tegelikkusele, kuid võib tekkida olukord, kus tootelehel märgitud laoseis ei ole õige. Kui oled tellinud toote, mis on tegelikult otsa saanud, siis võtame Sinuga esimesel võimalusel ühendust ning lepime kokku kõige sobivama lahenduse.

TAGASTAMINE

Addidraws OÜ-st ostetud tooteid on võimalik tagastada 14 päeva jooksul alates toote kättesaamisest. Toode peab olema postitatud Itella SmartPost, Omniva pakiautomaadi vahendusel Addidraws OÜ aadressile 14 päeva jooksul alates toote kättesaamisest. Raha tagastatud toodete eest hüvitame Sulle 1-3 tööpäeva jooksul alates toodete jõudmisest Addidraws OÜ-le. Tellimuse täies mahus tagastamisel, tagastatakse ka esialgne transpordikulu. Toote tagastamine käesoleva lepingu tingimuste raames on tasuta ainult Eesti siseselt.

Tagastatava toote seisukord:

 • Tagastamisele kuuluv toode ei tohi olla kahjustunud.
  Kui tagastatav toode (ja toote pakend) on halvenenud ja halvenemine on põhjustatud asjaoludest, mis ei ole tingitud Addidraws OÜ-st või toote mittesihipärasest kasutamisest, on Addidraws OÜ-l õigus tasaarvestada toote väärtuse vähenemine Sinu poolt toote eest tasutud ning Sulle tagastamisele kuuluva summaga. Tasaarvestamiseks saadab Addidraws OÜ Sulle avalduse.
 • Tagastamisele kuuluv toode ei tohi omada kasutamise märke.
  Kui selgub, et toodet on kasutatud, juhindub Addidraws OÜ mõistliku kasutuse põhimõttest – kui kauba sobimatuses veendumiseks tuli seda proovida, loetakse kaup mittekasutatuks. Addidraws OÜ-l on õigus tasaarvestada kasutamisest tingitud toote väärtuse vähenemine Sinu poolt toote eest tasutud ning Sulle tagastamisele kuuluva summaga.
 • Tagastamisele kuuluv toode peab olema koos hinnasiltidega.

Addidraws OÜ ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.

VAIDLUSTE LAHENDAMINE

Kui ostjal on Addidraws OÜ osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info@addidraws.ee.

Addidraws OÜ-l on vastavalt Tarbijakaitseseadusele kohustus vastata kirjalikult 15 päeva jooksul.

Tarbijakaitseseaduse leiad SIIT.

Kui ostja ja Addidraws OÜ ei suuda lahendada vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Addidraws OÜ vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Ostja võib pöörduda ka Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.

VASTUTUS JA VÄÄRAMATUD JÕUD

Addidraws OÜ vastutab Sinu ees ning Sina vastutad Addidraws OÜ ees teisele poolele käesoleva lepingu tingimuste rikkumisega tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.

Addidraws OÜ ei vastuta Sulle tekitatud kahjude eest või toote kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või toote kohaletoomise viibimine on tingitud asjaolust, mida Addidraws OÜ ei saanud mõjutada ning mille saabumist Addidraws OÜ ei näinud ette ega võinud ette näha (vääramatu jõud).

Addidraws OÜ ei vastuta toote kadumise või kahjustumise eest, mis on toimunud pärast toote üleandmist vedajale.

Addidraws OÜ vastutab Sinu eest toote müügihinna ulatuses. Addidraws OÜ ei võta vastutust puudusega toodete poolt tekitatud kahjude eest nagu vara või informatsiooni kahjustumine, käibe või kasumi kaotamine.

ANDMETE TÖÖTLEMINE

Addidraws annab endast parima, et kaitsta klientide privaatsust. Addidraws on isikuandmete vastutav töötleja. Addidraws edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Kasutades seda veebilehte, nõustute meie andmete töötlemise reeglite ja tingimustega.

Kinnitame, et meie andmete töötlemine vastab Eesti ja Euroopa Liidu vastavatele õigusaktidele.

Kogume isikuandmeid eesmärgil, et identifitseerida kliente ja kontakteeruda klientidega ning pakkuda võimalikult mugavat veebilehe kasutust.

Isikuandmete kogumine võib toimuda järgmistes olukordades:

 • andes kontaktinformatsiooni;
 • kasutades küpsiseid või kasutaja kontos avaldatavaid andmeid, kui külastate meie veebilehte;
 • sooritades oste veebipoes

Kogutud andmeid kasutades võime teavitada enda kliente saabuvatest üritustest, kampaaniatest ja uutest toodetest. Siiski, tarbijatel on õigus igal ajal keelduda sellise teavituse saatmisest.

Kogume samuti informatsiooni statistilistel eesmärkidel. Lisaks võime koguda infot klientide tegevuste kohta meie veebilehel., see info ei ole isikustatav.

Addidraws kasutab ettevaatusabinõusid kaitsmaks tarbijate isikuandmeid. Ainult vastava õigusega töötajal on juurdepääs andmete töötlemisele.

Kogu klientide poolt veebipoe kasutamise ajal sisestatud informatsiooni käsitletakse konfidentsiaalse teabena ning kolmandad isikud ei tohi seda mingil moel kasutada ilma Addidraws OÜ eelneva kirjaliku loata.

Selle veebilehe kasutamine ja õiguslikud teated veebilehel põhinevad ja neid tuleb tõlgendada Eesti Vabariigi õigusest lähtuvalt. Kõik osapooled alluvad Eesti kohtusüsteemile.

Jätame endale õiguse muuta käesolevaid andmete töötlemise tingimusi.

KÜPSISED

Veebileht kasutab küpsiste tehnoloogiat, et koguda informatsiooni veebilehe kasutamise kohta ning eristada kasutajaid, et pakkuda võimalikult mugavat veebilehe kasutamist. Meie teenuseid kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid.

Küpsis on väike tekstifail, mis saadetakse kasutaja veebilehitsejale ja see salvestub kasutaja seadmes.

 • Kasutame järgmiseid küpsiseid:
 • seansiküpsiseid, mis kustutatakse automaatselt pärast igat külastust;
 • püsivaid küpsiseid, mis jäävad alles korduval kasutamisel;
 • kolmandate isikute küpsised, mida kasutavad partnerite veebilehed, millele me lingime (nt Facebook, pangad), nende küpsiste tekkimist me ei kontrolli, palun tutvuge nende kasutamise reeglitega vastavalt veebilehelt.

TINGIMUSTE MUUTMINE

Addidraws OÜ-l on õigus e-poe arengust tulenevalt ning e-poe parema ja turvalisema kasutamise huvides käesoleva lepingu tingimusi ja hinnakirja muutma ning täiendama.

Tingimuste ja hinnakirja muudatused ning täiendused jõustuvad vastava muudatuse või täienduse avaldamisest interneti leheküljel www.addidraws.ee. Kui Sa edastasid oma tellimuse enne tingimuste muudatuste jõustumist, kohaldatakse Addidraws OÜ ja Sinu vahel tekkinud õigussuhtele Sinu poolt tellimuse edastamise ajal kehtinud tingimusi, v.a kui seaduses või käesolevat lepingu tingimustes on ette nähtud teisiti.

Liitu uudiskirjaga

Tahad olla kursis minu uute postitustega esimesena?
Lisa e-mail ja oled nimekirjas!

Tasuta tarne üle 35€ ostuga